Silvestr 2018

Příběh, který zažije málokdo
31 Pro

Silvestr 2018

Zaslechli jsme příběh, který zažije málokdo. Přijďte i Vy a staňte se jeho součástí! Na Cvilíně letos normální oslavu Nového roku totiž nečekejte. Připravujeme pro Vás večírek plný překvapení a zábavy v cestovatelském duchu.

Co vše je zahrnuto v mé vstupence? Informace budeme odhalovat postupně, nyní však už můžeme prozdradit, že odlétat s prázdným břichem určitě nebudete! K večeři se bude servírovat neodolatelná svíčková jako od babičky a po zbytek večírku budete zásobeni rozmanitými chuťovkami. Oslavu Nového roku 2019 pak už jen doladí láhev sektu.

1 490,- KČ / OSOBA

Vstupenky je možné rezervovat na hotelové recepci, telefonním čísle 554 625 255 nebo prostřednictvím e-mailové adresy info@cvilin.cz. Vstupenky je však nutné uhradit nejpozději 7 dní od založení rezervace, a to buď osobně nebo bankovním převodem.

Silvestr 2018 | Hotel Cvilín****
#pribehkteryzazijemalokdo

RUSKO

Naši Silvestrovskou cestu završíme návstěvou chladného Ruska. Ohřeje Vás však podívaná na ohňostroje z celého okolí, půlnoční polévka a láhvinka sektu, se kterou přivítáme Nový rok 2019!

 

MAROKO

Odhalujeme další destinaci! Společně zavítáme také do Marockého království, které se nachází v severozápadní Africe. Na rozdíl od divoké Balijské jungle, se můžete těšit na klidné prostředí, kde se budete moci pobavit s přáteli, ochutnat místní čaje, kávy, sladkosti a především tradiční vodní dýmky.

 

DJ MAPACHO | SILVESTR 2018

Malá ochutnávka hudby, kterou si pro nás DJ Mapacho na Silvestr 2018 připravuje ZDE!

 

INDONÉSIE – BALI

Po skvělé svíčkové, skvělá zábava! První ze série dopisů prozrazuje jednu ze tří destinací, kam se společně podíváme. Naše první přistání bude v daleké jungli na ostrově Bali, kde si v rytmu exotické hudby po celý večer vychutnáte tradiční pochoutky, welcome cocktail a oko potěší ladné pohyby tanečnic.