Silvestr 2018

Příběh, který zažije málokdo
31 Pro

Silvestr 2018

AKTUALIZACE

Po skvělé svíčkové, skvělá zábava! První ze série dopisů prozrazuje jednu ze tří destinací, kam se společně podíváme. Naše první přistání bude v daleké jungli na ostrově Bali, kde si v rytmu exotické hudby po celý večer vychutnáte tradiční pochoutky, welcome cocktail a oko potěší ladné pohyby tanečnic.

Zaslechli jsme příběh, který zažije málokdo. Přijďte i Vy a staňte se jeho součástí! Na Cvilíně letos normální oslavu Nového roku totiž nečekejte. Připravujeme pro Vás večírek plný překvapení a zábavy v cestovatelském duchu.

Co vše je zahrnuto v mé vstupence? Informace budeme odhalovat postupně, nyní však už můžeme prozdradit, že odlétat s prázdným břichem určitě nebudete! K večeři se bude servírovat neodolatelná svíčková jako od babičky a po zbytek večírku budete zásobeni rozmanitými chuťovkami. Oslavu Nového roku 2019 pak už jen doladí láhev sektu.

1 490,- KČ / OSOBA

Vstupenky je možné rezervovat na hotelové recepci, telefonním čísle 554 625 255 nebo prostřednictvím e-mailové adresy info@cvilin.cz. Vstupenky je však nutné uhradit nejpozději 7 dní od založení rezervace, a to buď osobně nebo bankovním převodem.

Silvestr 2018 | Hotel Cvilín****
#pribehkteryzazijemalokdo