Kariéra

STAŇTE SE ČLENEM NAŠEHO TEAMU

ROZŠIŘUJEME TEAM

Hledáte pracovní místo, kde uplatníte Vaše zkušenosti v oblasti gastronomie a hotelnictví? Pro vedení servisu, obsluhu hostů, organizaci restaurace, pořádání akcí, ale i kuchyň, recepci a pokojské, hledáme spolehlivé kolegy a kolegyně s předešlou praxí v oboru! Rádi Vám představíme náplň práce, seznámíme Vás s prostředím našeho hotelu i s kolegy, se kterými budete spolupracovat.

Vaše odpovědi zasílejte formou strukturovaného životopisu na e-mail info@cvilin.cz, jako předmět zprávy uveďte vždy název pozice, o kterou se ucházíte.

AKTUÁLNÍ POZICE

RECEPČNÍ

Rozšiřujeme tým o nové kolegy a kolegyně na pozici RECEPČNÍ. Hledáte pracovní místo, kde byste zahájili Vaši úspěšnou kariéru nebo chcete uplatnit Vaší zkušenost v moderním a reprezentativním prostředí? Pro obsluhu a práci s hosty v našem hotelu hledáme spolehlivé kolegy/kolegyně, kteří budou pracovat s českou i zahraničí klientelou a starat se o celkový chod recepce. Rádi Vám představíme náplň práce, seznámíme Vás s prostředím našeho hotelu i s kolegy, se kterými budete spolupracovat. Kromě zajímavého finančního ohodnocení využívají naši zaměstnanci firemních benefitů ve společnosti, která má za cíl spokojenost nejen hostů, ale také zaměstnanců.

Budeme se těšit na spolupráci.
Tým hotelu Cvilín

BRIGÁDA

Pro uchazeče hledající možnost přivýdělku, nabízíme brigádu ve formě občasné výpomoci v restauraci. Jedná se většinou o pomoc za barem při obsluze hostů a akcí. Pro bližší informace nás prosím kontaktujte a zašlete strukturovaný životopis na e-mail info@cvilin.cz, děkujeme.