Kariéra

STAŇTE SE ČLENEM NAŠEHO TEAMU

ROZŠIŘUJEME TEAM

Hledáte pracovní místo, kde uplatníte Vaše zkušenosti v oblasti gastronomie a hotelnictví? Pro vedení servisu, obsluhu hostů, organizaci restaurace, pořádání akcí, ale i kuchyň, recepci a pokojské hledáme spolehlivé kolegy a kolegyně s předešlou praxí v oboru! Rádi Vám představíme náplň práce, seznámíme Vás s prostředím našeho hotelu i s kolegy, se kterými budete spolupracovat.

Vaše odpovědi zasílejte formou strukturovaného životopisu na e-mail office@cvilin.cz, jako předmět zprávy uveďte vždy název pozice, o kterou se ucházíte.

VOLNÉ POZICE

ČÍŠNÍK / SERVÍRKA

Hledáte práci v oboru, ale chcete něco netradičního? Do naší hotelové restaurace hledáme nového člena na pozici číšník / servírka. Požadujeme profesionální přístup, praxi v oboru a hlavně úsměv na tváři.

Náplní práce je obsluha hostů hotelu a restaurace, obsluha akcí a svateb a starost o čistotu restaurace.

Vaše životopisy nám prosím zasílejte na office@cvilin.cz

KUCHAŘ / KUCHAŘKA

Hledáte práci v oboru, ale chcete něco netradičního? Do naší hotelové kuchyně hledáme nového člena na pozici kuchař / kuchařka. Požadujeme profesionální přístup a praxi v oboru.

Náplní práce je příprava pokrmů pro hosty hotelu a restaurace, příprava pokrmů na akce a svatby, starost o chod kuchyně.

– na HPP

Vaše životopisy nám prosím zasílejte na office@cvilin.cz

BRIGÁDA

Pro uchazeče hledající možnost přivýdělku, nabízíme brigádu ve formě občasné výpomoci v restauraci a kuchyni. Jedná se většinou o pomoc za barem při obsluze hostů a akcí. Pro bližší informace nás prosím kontaktujte prostřednictvím e-mailu office@cvilin.cz .

Nabízené brigády :
– pomoc za barem
– pomoc v kuchyni
– pomoc při úklidu po akcích